Léčivé účinky pivní lázně

Přemýšlíte, že se pojedete podívat do pivních lázní a chcete se dozvědět více o tom, jaké mají pivní lázně léčivé účinky na vaše tělo?

Léčivé složky pivní koupele

Do pivní lázně se přidávají jen ty nejkvalitnější složky. Jednou z těch nejdůležitějších složek jsou pravé kultury živých pivovarských kvasnic, díky kterým má pivní mok nezaměnitelnou chuť a pěnu. Další, a neméně důležitou, složkou je pramenitá voda s vysokým obsahem minerálních látek.

Do této směsi piva, pramenité vody a pivovarských kvasinek se také často přidávají najemno drcené bylinné směsi, které dodávají pivní lázni příjemnou vůni.

Blahodárné účinky

Celá lázeň je ohřívána na teplotu 37-40°C. Teplá voda otevírá póry na pokožce, které se tím čistí a celé tělo se prohřívá. Otevřenými póry se také lépe dostávají blahodárné složky přímo do těla. Z živých pivovarských kultur se tělo zásobí vitamíny (především vitamín B) a stopovými prvky, z pramenité vody zase různými minerály.

Výčet všech účinků:

  • prohřátí celého těla, hlavně kloubů a svalů
  • vyčištění pórů na pokožce
  • do těla se dostávají vitamíny, sacharidy, proteiny a stopové prvky
  • zlepšení imunitního systému
  • účinná aromaterapie
  • zklidnění mysli a relaxace
  • zkrášlení pleti

Je pivní lázeň vhodná pro každého?

Návštěva pivních lázní je vhodná pro spoustu lidí, ale ovšem ne pro všechny. Například těhotné ženy po 3. měsíci těhotenství by s návštěvou měly počkat. Dále osoby s vysokým tlakem a lidé, kteří prošli nedávno závažnou operací, by se nejdříve měli poradit se svým lékařem.

Nejkrásnější pivní lázně
Ubytování ve 4* hotelu
Vlastní minipivovar
Moderní wellness zóna
Vyhlášená lázeňská cukrárna
Pivní lázně Rožnov
Pivní lázně Rožnov pro dva
Víkend v pivních lázních Rožnov

Sháníte dárek pro své blízké, a rádi byste jim darovali nezapomentulné zážitky?