Pivní lázně Rožnov - postup při procedurách

Jestli se chcete dozvědět více o poskytovaných procedurách v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm a jejich průběhu, pak jste tu správně. Samotné procedury a jejich trvání se ale můžou lišit podle balíčku, který si objednáte.

Aromaterapie

Nejdříve si dopřejete uklidňující aromaterapii v šalvějí, mátou a meruňkou provoněné páře po dobu 25 minut. Aromaterapie slouží jako předehřátí pro další proceduru, kterou je pivní lázeň.

Pivní lázně

Pivní lázně jsou už od doby starých Egypťanů známé pro svoje blahodárné účinky. Největšího rozmachu se ale dočkaly teprve nedávno. Položíte se do dřevěné kádě plné horkého piva a dalších příměsí. Co všechno pivní lázně léčí a zlepšují, se dozvíte v kategorii Léčivé účinky.

Během pivní koupele by se mělo vypít minimálně 0,5 litru tekutin. Pro tyto účely jsou zde postaveny pivní pípy u každé kádě. Piva můžete vypít, kolik chcete. Jeho množství není omezeno. Lázeň trvá přibližně 25 minut.

Detoxikační zábal

Po koupeli si dopřejete intenzivní detoxikační zábal po dobu 30 minut, kdy si tělo odpočine a pomaličku vychladne do standardní teploty.

Masáž

Jako poslední proceduru si dopřejete uvolňující masáž zad a šíje zahřátými lávovými kameny.

Odpočinek

Po masáži si odpočinete v relaxační místnosti za zvuku hudby.

Nejkrásnější pivní lázně
Ubytování ve 4* hotelu
Vlastní minipivovar
Moderní wellness zóna
Vyhlášená lázeňská cukrárna
Pivní lázně Rožnov
Pivní lázně Rožnov pro dva
Víkend v pivních lázních Rožnov

Sháníte dárek pro své blízké, a rádi byste jim darovali nezapomentulné zážitky?